Znovín Znojmo a Znovín Cup

ZNOVÍN Znojmo má vinice i v naší obci Hnanice

Největší znojemská firma vyrábějící velmi kvalitní vína  má sidlo v Šatově, vzdáleném 3 km od našeho penzionu. Návštěvnické centrum s bohatou nabídkou vín, ale i na Znojemsku vypěstované zeleniny a ovoce je v areálu Louckého kláštera ve Znojmě.
Kvalitní vína firmy Znovín Znojmo a komfortní příjemné ubytování v penzionu U Hrnčíře v Hnanicích, to je výjimečná kombinace, kterou vám nabízí jižní Morava.
Firma Znovín organizuje spoustu akcí pro milovníky dobrého vína, jižní Morava je tak vyhlášeným místem a to i zásluhou příjemného ubytování. Jedním z největších lákadel je Putování po vinicích, kterého se dvakrát do roka účastní tisíce turistů, kteří se chtějí o víně něco dozvědět. Dalším lákavou událostí je Burčákfest nebo návštěva katakomb i výtvarné galerie v Louckém klášteře.  Náš penzion tak nabízí kromě krásného ubytování v Podyjí i tyto zážitky.


Dovolená na kole a ZNOVÍN Cup v Hnanicích, to nabízí jižní Morava

Znovín cup je velmi známý a cyklisty mimořádně oblíbený závod. Některé z jeho tras vedou i přes Národní park Podyjí. Každoročně se jej účastní kolem dvou tisíc závodníků. Naše ubytování v Podyjí disponuje kvalitními službami, které cyklisté a jejich kola zajisté ocení. Stejně vyhledávaný je i Lahofercup, který rovněž vede přes Národní Park Podyjí.Autor textu: majitel ubytování v soukromí na jižní Moravě Štěpán Maixner