Zahrada s velkou terasou

penziony ubytování Znojmo – penziony Znojmo a okolí – levné penziony Znojmo

Penzion se nachází na samé hranici Národního parku Podyjí a svou polohou bezprostředně navazuje na okolní přírodu. Na naší zahradě a terase, kde má každý pokoj své posezení, lehátko a zahradní gril, naleznete venkovní kuchyni a táborové ohniště.
 
Venkovní galerie hrnčířské keramiky a keramických plastik, která je součástí rozlehlé zatravněné zahrady, slouží našim hostům při ubytování k odpočinku a relaxaci. Dotváří tak atmosféru kvalitního ubytování, jež je vhodné i pro rodinné dovolené s dětmi. Příjemná návštěva s výkladem nebo možností hrnčířského kurzu je neodmyslitelnou součástí ubytování v našem penzionu. Samotnou tvorbu hrnčířské keramiky lze sledovat i pohodlně z terasy penzionu – v dohledové vzdálenosti letní hrnčířské dílny. Majitel (hrnčíř) může provést zábavný kurz i přímo na terase penzionu. 
 
Doporučujeme si prohlédnout fotogalerii, kde naleznete mnoho fotografií z okolí Hnanic. To vás jistě přesvědčí k návštěvě regionu a ubytování v našem penzionu, jenž se nachází na samé hranici Národního parku Podyjí a svou polohou bezprostředně navazuje na okolní přírodu.

   
Tím jsme vám ve zkratce představili náš nově postavený rodinný penzion, vhodný k ubytování v okolí Národního parku Podyjí – penziony Znojmo a okolí.

Autor textu: Štěpán Maixner

Penzion Jižní Morava, penziony Znojmo, ubytování Znojmo, Národní park Podyjí , NP Podyjí, penzion Jižní Morava, ubytování Jižní Morava, penzion Podyjí.