Vaše zasloužená dovolená na zahradě s terasou v Podyjí

Náš penzion se nachází na samé hranici Národního parku Podyjí a svým umístěním bezprostředně navazuje na okolní přírodu, viditelnou ze zahrady. Jižní Morava nabízí jedinečnou možnost, vaše dovolená v srdci Podyjí bude nezapomenutelná.
K vašemu ubytování pěkně v soukromí patří i pohodlné sezení na velké terase, kde vám bude sloužit automatická markýza, šest stolů, nově zděný dvougril, přenosné grily, táborové ohniště a kuchyňský pult s dřezem k přípravě místních jídel ze surovin, které vám jižní Morava nabídne. Vše s příjemnou atmosférou ubytování. Náš penzion v obci Hnanice nabízí příjemný relaxační odpočinek v zahradě, kterou doplňuje venkovní galerie hrnčířské keramiky majitele a keramických plastik akad. soch. – tatínka majitele penzionu. Prostory zahrady tedy umocňují pocit příjemného ubytování v soukromí. Ze zahrady můžete kromě navazující vinice sledovat práci hrnčíře, případně navštívit hrnčířské dílny s výkladem i o obci Hnanice. Možnost zábavného hrnčířského kurzu při vašem ubytování u nás v penzionu na jižní Moravě je samozřejmostí.
 
Prohlédněte si fotogalerii, kde naleznete penzion z výšky pro vaši lepší představu umístění, obec Hnanice, národní park Podyjí a hrnčířskou keramiku.
K vašemu ubytování v naší obci Hnanice vám také nabízíme kuželky, wellnes, vyjížďky na koních, golf, tenis, degustace vín, minipivovar a tři restaurace, k procházkám a výletům potom nádhernou nedotknutou přírodu v Podyjí.
   
Tím jsme vám ve zkratce představili náš nově postavený rodinný penzion, vhodný k ubytování a blízko městu Znojmo a okolí.

Autor textů: vlastník ubytování v soukromí na jižní Moravě hrnčíř Š. Maixner