Hudební festival Znojmo 2016

Hudební festival Znojmo chystá na rok 2016 operní událost roku! Podvanácté se sejdou v královském městě umělci s milovníky hudby a vína. Festival je bude tři týdny sytit úchvatnou hudbou W. A. Mozarta a začne velkolepě – operou Don Giovanni v hlavní roli s hvězdou první velikosti Adamem Plachetkou. Sólista Vídeňské Státní opery a Metropolitní opery v New Yorku vystoupí letos v České republice v této roli pouze ve Znojmě!
Diváci se ale mohou také těšit na vynikajícího houslového mága Pavla Šporcla, koncert Malých géniů, benefici na zámku v Uherčicích či matiné v srdci Národního parku Podyjí. S hudbou se setkají na mnoha dalších místech jako v kostelích, sálech, památkách i v ulicích historického centra.
Festivalové koncerty budou jako vždy obohaceny o ochutnávky nejlepších regionálních vín. Krásnou hudbu a lahodný mok podpoří i dobré jídlo, které ve speciálním festivalovém menu připraví vybrané znojemské restaurace.

Více na www.hudbaznojmo.cz

Zdroj www.znovin.cz/hudebni-festival-znojmo-2016-festival-jak-vino

Penzion U Hrnčíře ve Hnanicích  – kategorie - penzion Znojmo, ubytování Znojmo, penzion Jižní Morava, ubytování Hnanice, penzion Podyjí, ubytování Podyjí, dovolená v Podyjí. Těšíme se na vás! Váš penzion Podyjí.
Zpět na výpis novinek