Celorepubliková Nordic Walking Tour 2013


 
Je libo projít se podzimními vinohrady a ještě k tomu zažít Krojované hody? Tak máte právě skvělou příležitost! Celorepubliková Nordic Walking Tour 2013 míří do finále a poslední atraktivní zastavení se koná opět  16. 11. 2013 ve Hnanicích na Znojemsku
 
Pojďte se s námi projít podzimní přírodou vinařského kraje, okolím Hnanic na Znojemsku
 
V sobotu 16.11.2013  v 10 hodin  vypukne registrace účastníků tradičně v hotelu Happy Star, ta potrvá do 11.30 hodin. V mezičase  si budete moci prohlédnout nabídku partnerů akce, prodiskutovat s instruktory správný styl nordic walkingu,  dát něco dobrého před cestou a prohlédnout si areál hotelu. Po té bude následovat tradiční zábavná rozcvička a před polednem cca v 11.30 hodin vyrazí skupiny účastníků vždy s instruktory na příjemnou procházku podzimními vinohrady v okolí Hnanic.  První ochutnávka vzorků vín proběhne na stánku společnosti Vinice Hnanice, kdo bude mít o tuto degustaci 3 vzorků vín zájem, bude vybírán při registraci poplatek Kč 100,-/osoba. Opět budou připraveny 2 tratě - kratší cca 5km a delší cca 9 km. Účastníci delší procházky se mohou těšit ještě na jednu ochutnávku vín Znovínu Znojmo na stánku Staré vinice v Havraníkách, která není zpoplatněna.
V odpoledních hodinách se příjemně unaveni, plni dojmů vrátíte zpět k hotelu Happy Star, kde na Vás bude čekat teplé občerstvení (párek s horčicí a chlebem) a bohatá tombola.
 
Zvláštní poděkování patří generálnímu partnerovi této akce – společnosti Lesy ČR, ČR, dále Obci Hnanice, panu keramiku Maixnerovi, hotelu Happy Star, společnosti Vinice Hnanice, Znovín Znojmo, Dare 2b, Wina litte a dalším partnerům Nordic Walking Tour 2013.
 
Tím ovšem poslední zastavení nekončí:-) Pokud budete mít zájem, můžete s námi pobýt ve Hnanicích až do neděle 17.11. 2013 a zúčastnit se s námi v sobotu večer zábavy Krojovaných hodů, která bude jistě velkým a netradičním zážitkem. Další program na sobotní večer, který Vám rádi nabídneme a zajistíme je posezení ve vinném sklípku Vinice Hnanice s degustací 10 vzorků vín a studeným občerstvením v celkové ceně Kč 500,- na osobu.Toto posezení se uskuteční pouze pokud bude minimálně 8 zájemců, bylo by cca od 19.30 hodin na cca 3 hodiny. Na posezení ve sklípku se prosím závazně přihlaste do 30.10.2013 na email: wtc@wtc.cz nebo telefonicky 312 240 285, 739 086 447.Níže uvádíme pro případné zájemce tipy na ubytování přímo ve Hnanicích a v okolí.
 
http://www.vinice-hnanice.cz/
http://www.hotelhappystar.cz/
http://penzion-hnanice.cz/
http://www.osadahavranu.cz/
http://www.znovin.cz/ubytovani
 
 Dovolujeme si Vás tímto požádat, alespoň o nezávazné předběžné potvrzení účasti na této akci, abychom mohli vinařům,poskytujícím ochutnávky, nahlásit předběžný počet účastníků.
 
 Těšíme se na Vás:-)
 
 Více informací o Nordic Walking Tour 2013 najdete na www.cknw.cz, www.nordicwalkingtour.cz a na Facebooku.
 
Radek Douša
předseda Českého klubu nordic walking
Zpět na výpis novinek