Ubytování Znojmo, ubytování Podyjí, ubytování jižní Morava, penziony ubytování Znojmo, penzion Podyjí, ubytování Hnanice, penzion jižní Morava

Ubytování v penzionu Podyjí – „levné penziony Znojmo, ubytování Znojmo, ubytování Podyjí, penzion Jižní Morava“

  • Zde naleznete informace o ubytování jižní morava v našem penzionu – „ubytování Hnanice, ubytování Podyjí“, popis naší zahrady s terasou a relaxačním vyžitím, popis služeb, které zajišťujeme pro cykloturisty a degustace vín u místních vinařů.

Ubytování v penzionu - penzion Podyjí, ubytování Podyjí:

„penziony Znojmo a okolí, penzion Jižní Morava, ubytování jižní Morava, ubytování Znojmo, ubytování Hnanice, penzion Znojmo“

Penzion se řadí mezi penziony Znojmo a okolí a nachází se ve vinařské obci Hnanice v Národním parku Podyjí – „ubytování Hnanice“. Nabízíme pro vás levné, přesto příjemné a kvalitní ubytování.

V přízemí penzionu se nachází čtyři dvoulůžkové pokoje s pohodlnými přistýlkami (přistýlka šíře 155cm), každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, ledničku, trezor. Dále je v přízemí společenská místnost s kuchyní, kde má každý pokoj své nádobí. V podkroví penzionu jsou umístěny dva klimatizované apartmány, které tvoří ložnice se dvěma dvoulůžky, obývací prostor s kuchyní (se dvěma pohodlnými přistýlkami ) a sociální zařízení. Podlahová plocha apartmánu je 42m2.
Připojení na wifi.
Přízemí a podkroví není komunikačně propojeno (samostatné vchody).

Parkování aut je v uzamykatelném areálu. U nás naleznete odpovídající vybavení pro „ubytování Znojmo, penzion Znojmo, penzion Jižní Morava, ubytování Hannice“.

 

Typy na výlet na kolech nebo autem: penziony Znojmo a okolí – „penzion Jižní Morava, penzion Podyjí, ubytování Podyjí“

Penzion na Jižní Moravě – „penzion Podyjí“ ve Hnanicích vám nabízí Národní park Podyjí, vinobraní v rakouském Retzu, Wien – Vídeň, hrad Hardegg, Kürbisfest,  Termální lázně Laa, Znojemské vinobraní, Burčák fest, Znovín Cup, Znojemský hrozen, Znojemské památky, Pivní slavnosti, Okurkobraní, Putování po vinicích, Hatě - Freeport a mnoho dalších aktivit pro levné penziony Znojmo a penzion Jižní Morava.

K pohodové relaxaci v naší obci Hnanice vám také můžeme nabídnout kuželky, golf, tenis, wellnes, vyjížďky na koních, degustace vín, tři restaurace.
 


Zahrada s terasou – „ubytování Hnanice, ubytování Podyjí“

Penzion na Jižní Moravě se nachází v místě, kde jeho umístění bezprostředně navazuje na okolní nedotknutou krásnou přírodu. Na zahradě a terase penzionu, kde má každý pokoj své posezení a zahradní gril, naleznete venkovní kuchyni pro přípravu vašich jídel, táborové ohniště.

Příjemný relaxační odpočinek v zahradě doplňuje venkovní galerie hrnčířské keramiky a keramických plastik akad. sochaře – tatínka majitele penzionu. Venkovní prostory penzionu tak dotváří atmosféru příjemného ubytování. Z terasy na zahradě můžete sledovat práci hrnčíře – majitele, případně navštívit dílny s bohatým výkladem. Možnost hrnčířského kurzu pro naše ubytované i pro ubytované v penziony Znojmo a okolí je samozřejmostí.

Doporučujeme si prohlédnout naši fotogalerii, kde naleznete fotografie z okolí Hnanic a keramiku.


Služby pro cykloturisty – „ubytování Znojmo, penzion Znojmo, ubytování Podyjí, penzion Podyjí“

Penzion ve Hnanicích na jižní Moravě – „penzion Jižní Morava – penzion Hnanice“  leží v krásném Národní parku Podyjí, kde se rozprostírá panenská vinice Šobes. Park lemuje velké množství cyklotras – např. i mezinárodní cyklotrasa Greenways a je v něm několik krásných vyhlídek, kde spatříte krásy zdejší nedotknuté přírody, která je nádherná ve všech ročních obdobích.

Pro cykloturisty nabízíme:

  • parkování aut v uzavřeném areálu

  • každý pokoj má svoji uzamykatelnou kóji pro čtyři kola

  • možnost umytí kol a sada drobného nářadí na menší servis.

  • informační materiály okolí a Rakouska 

Degustace vín

Naši vinařští přátelé vám rádi při degustaci vín ve svých sklípcích představí svá vína z místních vinic a provedou vás chodbami jejich sklepních labyrintů. Při degustacích nechybí jídla dle výběru.
 
Penzion U Hrnčíře ve Hnanicích  – „ubytování Znojmo, penzion Znojmo, penzion Jižní Morava, ubytování Hnanice“.
 

Nezávazná rezervace – penzion Podyjí, penzion jižní Morava

Penzion Jižní Morava, penzion Podyjí, penziony Podyjí, ubytování Podyjí, ubytování jžní Morava, penziony Znojmo, ubytování Znojmo, Národní park Podyjí , NP Podyjí, penzion Jižní Morava, ubytování Jižní Morava, penzion Podyjí.