Levné ubytování v penzionu Podyjí ve Hnanicích – ubytování jižní Morava

Penzion U Hrnčíře – penzion Podyjí

levné ubytování Znojmo – penziony Znojmo a okolí - penzion jižní Morava – ubytování jižní Morava

Náš penzion "penzion Jižní Morava" se nachází ve vinařské obci Hnanice v Národním parku Podyjí a je ideálním místem pro váš odpočinek nebo sportovní vyžití. Nabízíme kvalitní a levné ubytování v penzionu na Jižní Moravě, levné penziony Znojmo. V přízemí penzionu jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s pohodlnými přistýlkami (šíře 155cm), každý pokoj má své sociální zařízení,trezor, ledničku. Dále se v přízemí nachází společenská místnost s kuchyní, kde má každý pokoj své nádobí. V podkroví penzionu jsou dva klimatizované apartmány, které tvoří ložnice se dvěma dvoulůžky, obývací prostor s kuchyní (se dvěma pohodlnými přistýlkami ) a sociální zařízení. Podlahová plocha apartmánu je 42m2.
Připojení na wifi.
Přízemí a podkroví není komunikačně propojeno (samostatné vchody).
 K dispozici jsou 4 pokoje v přízemí a 2 apartmány v podkroví. Součástí penzionu na Jižní Moravě, který patří mezi levné penziony Znojmo je vybavená kuchyň s jídelnou, která vám poslouží k přípravě vašich jídel. V případě zájmů majitelé zajišťují snídaně. Příjemný interiér a zahradu našeho penzionu doplňuje užitná i dekorativní keramika z vlastní hrnčířské dílny, která se nachází v blízkosti penzionu. Nevšedním zážitkem je návštěva této dílny s výkladem hrnčíře a možnost keramického kurzu. Samozřejmostí je parkování vašich aut v uzamykatelném areálu.Rádi vám pomůžeme naplánovat výlet na kolech nebo autem podle vašich představ a možností. Typů na výlety, ať už za přírodou do Národního parku Podyjí nebo za cílenými akcemi je mnoho. Je to například: Znojemské vinobraní, vinobraní v rakouském Retzu, Znovín Cup, Burčák fest, Znojemský hrozen, Znojemské památky, Kürbisfest, Pivní slavnosti, Wien, Okurkobraní, Putování po vinicích,Termální lázně Laa, Hatě - Freeport a mnoho dalších. K pohodové relaxaci v penzionu na Jižní Moravě – penziony ubytování Znojmo, penzion Podyjí, vám také můžeme nabídnout kuželky, wellnes, vyjížďky na koních, degustace vín, restaurace.

Autor textu: Štěpán Maixner

Více info - zde
 
Nezávazná rezervace

Penzion Jižní Morava, penziony Znojmo, ubytování Znojmo, Národní park Podyjí , NP Podyjí, penzion Jižní Morava, ubytování Jižní Morava, penzion Podyjí, penziony Podyjí, ubytování Podyjí, ubytování jižní Morava