Naše ubytování v soukromí penzionu U Hrnčíře, lokalita jižní Morava

My, vstřícní majitelé a náš penzion v srdci Podyjí vám nabízíme pohodové ubytování v soukromí blízko klidné a okouzlující přírodní rezervace.
V novém objektu naleznete útulný interiér vyzdobený keramikou, kterou sami vyrábíme. Řadíme se každopádně mezi kvalitní a příjemné ubytování s pokoji a apartmány, které jižní Morava svým hostům nabízí. 

Ubytování v srdci Národního parku Podyjí

Přízemí našeho penzionu zahrnuje čtyři dvoulůžkové pokoje s přistýlkami (4x 2+2), kde má každý pokoj vlastní sociální zázemí, trezor a hotelovou ledničku. Ve střední části prostoru přízemí je společenská místnost s vybavenou kuchyní, včetně velké lednice a myčky na nádobí pro vaše pohodlí. V kuchyni má každý pokoj své vlastní kuchyňské nádobí. Dveře mezi společenskou místností a pokoji jsou nově upraveny protihlukovým opatřením. Při výhledu z oken ubytování je vidět Havranické vřesoviště, což je jedno z mnoha krásných míst, které jižní Morava nabízí.   

Podkroví našeho penzionu obsahuje dva prostorné klimatizované apartmány, které mají ložnice se dvěma dvoulůžky, obývací prostor s dvoulůžkem, kuchyní a sociální zařízení.
Plocha apartmánů je 2x 42m2.

- Wifi free.
- Hlukově dobře oddělené přízemí a podkroví není komunikačně propojeno a obě patra mají samostatné vchody.
- Parkování aut je v uzamčené zahradě.

Nezávazná rezervace

Autor textu: majitel ubytování v soukromí na jižní Moravě hrnčíř Štěpán Maixner